ציוד וחומרי פוליש, ציפוי ננו דיטיילינג 0549045052

  • Home
  • מוצרי פוליש לרכב

מוצרי פוליש ווקס לרכב

פוליש ווקס CARTEC

מוצרי פוליש לבתי עסק דיטיילינג

פוליש 3000

קרטק Cartec

300 ש"ח 330 ש"ח

אפקט ליטוש עמוק במיוחד, לעבודה עם צבעים עמידים בפני שריטות עמוקות, ערפל ריסוס, קליפות תפוז. אבק ופגמים מוסרים במהירות. ומעניק ברק גבוה. מומלץ לשימוש לפני: 12000 + 9000
CARTEC מוצרי פוליש לרכב

פוליש 5000

קרטק Cartec

166 ש"ח 205 ש"ח

מתאים לצבעים חדשים וצבע טרי. מסיר ביעילות בעיות צבע כמו קליפת תפוז, ערפל ריסוס ושריטות. מומלץ לשימוש לפני 12000 + 9000
CARTEC מוצרי פוליש לרכב

פוליש 9000

קרטק Cartec

250 ש"ח 285 ש"ח

מוצר גימור “שלב אחד”. שריטות קטנות והולוגרמות מוסרות בקלות. מעניק לצבע ברק עמוק מאוד. התוצאה הטובה ביותר מושגת בשילוב עם מכונה אקסצנטרית.
CARTEC מוצרי פוליש לרכב

פוליש 12000

קרטק Cartec

180 ש"ח 235 ש"ח

גימור ברמה גבוהה, מעניק לצבע ברק עמוק. אינו מכיל סיליקון, אינו משאיר שכבה שמנונית על הצבע. התוצאה הטובה ביותר מושגת בשילוב עם מכונה מסתובבת רגילה או מכונת ליטוש אקסצנטרית.
CARTEC מוצרי פוליש לרכב

ווקס WaxCoat

קרטק Cartec

220 ש"ח 273 ש"ח

מכיל פולימרים מיוחדים ושעווה של קרנובה המעניקים הגנה לאורך זמן. מעניק ברק עמוק ומבטיח משטח חלק במיוחד. מוצר קל ליישום ולעיבוד בעזרת בד מיקרו-סיבי רך.
CARTEC מוצרי פוליש לרכב

פאנל ספריי

קרטק Cartec

90 ש"ח 117 ש"ח

מבטיח הסרה בקלות של שאריות ליטוש, סיליקון או סולבנטים. יכול לשמש גם כשלב הכנה לכסוי קרמי (יאפשר קישור טוב יותר של הכיסוי עם פני השטח).
CARTEC מוצרי פוליש לרכב

המחירים לפני מע"מ

צפו בכל מוצרי הדיטיילינג לחצו כאן – מוצרי דיטיילינג לרכב

Auto detailing – מוצרי פוליש ווקס לרכב –  דיטיילינג לרכב הוא יותר מתהליך ניקוי כדי לגרום לרכב להראות טוב, אך גישה שיטתית המסייעת להאריך את חייו בשיטות ומוצרים המפחיתים אלמנטים סביבתיים מזיקים כמו לכלוך, שמש, חורפים קשים, תחזוקה מתאימה של כלי רכב בכדי לשמור על מבטם מבחוץ ומבפנים כאילו הגיעו מאולם התצוגה , מגדילים את ערך המכירה החוזרת שלהם. דיטיילינג דורש ידע בטכניקות מתאימות ושימוש בכלים ובמוצרים

מוצרי פוליש ווקס לרכב, דרכי הניקוי בדרך כלל מחולק לשתי קטגוריות: חוץ ופנים . ישנם מוצרים ושירותים המתמקדים בשני תחומים אלה באופן ספציפי.

מוצרי פוליש ווקס לרכב , דיטיילינג חיצוני כולל ניקוי, או שחזור מהמצב המקורי של משטח גימור המכונית , בדרך כלל צבע עם גימור מבריק, גימור כרום, חלונות, גלגלים וצמיגים, כמו גם רכיבים גלויים אחרים בחלק החיצוני של הרכב. . נעשה שימוש במגוון רחב של מוצרים וטכניקות בדיטיילינג, בהתבסס על סוג פני השטח של הרכב ומצבו, או על פי העדפות הלקוחות . המוצרים כוללים, אך אינם מוגבלים,: חומרי ניקוי, חומרים פעילי שטח, חומרי הסרת שומנים ללא חומצה , חומר להסרת זיהומים משטחיים מיקרו-מוטבעים בלתי נראים), שעווה, חבישות סיליקון ואינן סיליקון לחיפויי פלסטיק וצמיגים. הברקת תרכובות וליטושים לחידוש ושיפור רפלקטיביות גימור הצבע, כמו גם מגוון אפליקטורים, מברשות ומגבות ייבוש.

מוצרי פוליש ווקס לרכב, דיטיילינג פנים כולל ניקוי עמוק של כל תא הפנים. חללי הפנים של הרכב כגון ריפוד שטיחים סינתטיים, ויניל, עור, חומרים מרוכבים מסיבי פחמן, פלסטיק ואחרים, המחייבים שימוש במגוון טכניקות ומוצרי ניקוי. השואב הוא סטנדרטי וניתן להסיר כתמי ריפודים באמצעות ניקוי קיטור, כימיקלים נוזליים וקצף, כמו גם מברשות. ניתן לנקות פטריות או עובש הנפוצים במושבי עור ובדשבורד בעונה הגשומה בנוסף, חלק מהמשטחים הלא נקבוביים עשויים להיות מלוטשים.

דילוג לתוכן